O mnie

Witaj w moich internetowych progach! Nie powiem, że są skromne bo wiele się napracowałam, żeby były takie jakie są, potrafię się za to poklepać po plecach i uważam, że nie ma w tym nic złego.

ZMIENIAM WADY W ZALETY

Uwielbiam słowo “świadomość”. Znam swoje wady, ale zamiast biernie się im przyglądać zmieniam je na “obszary do rozwoju. I dzięki swoim mocnym stronom (których mam ❤️ świadomość ❤️ ) codziennie robię krok w kierunku lepszego jutra.

KOCHAM

Wszystkoco robię nie miałoby znaczenia gdyby nie wspaniałe osoby, które dają mi ogromne wsparcie. Mam kochającą rodzinę, najlepszego na świecie faceta i wspaniałych przyjaciół. To dla nich chcę tworzyć lepszy świat, jednocześnie nie zapominając o ich potrzebach. 

 

CHCĘ PERFEKCYJNIE

Wychodzę z założenia, że w życiu nic nam się samo nie udaje, na wszystko sobie pracujemy. Jeśli chcemy, bo przecież, nic nie musimy. Uważam, że lepiej kiepsko zaczynać, niż perfekcyjnie planować. Żeby jednak było idealnie przydałaby się do tego szczypta (albo nawet cała garść) konsekwencji. Ale przecież “done is better than perfect”.

KOLEKCJONUJĘ EMOCJE

Lubię czuć. Radość, euforię, szok, gniew, strach, ulgę. Uczę się przyjmować wszystkie emocje i wyciskać je jak cytrynę. Uczę się nie dzielić emocji na dobre i złe. Uczę się słuchać siebie i żyć w zgodzie ze sobą. Zaprzyjaźniam najbardziej skłóconą parę świata – rozum i serce.


Pozbywam się z codzienności bylejakości i tworzę życie wysokiej jakości.